Január

újév

Január 1. csütörtök – Újévi istentisztelet
Helyszín: Református templom

Január 6. kedd - Véradás
Helyszín: Nyugdijas Otthon

Január 17. szombat - Ady bál
Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Juhász bálterem

Január 22. csütörtök - V. Vince – napi venyigeszentelő
Szervező: Rizling Egyesület Helyszín: szőlőskertek

Január 25. vasárnap – A Magyar Kultúra Napjának megünneplése
Szervező: Református egyház

Január 31. szombat – I. Kisüsti verseny-Bácskossuthfalva
Szervező: Rizling Egyesület és Helyi Közösség

Február

Denker

Február 7. szombat - Vadász bál
Szervező: Fácán Vadászegyesület

Február 14. szombat - Jótékonysági bál
Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I.

Február 27. péntek - Farsang
Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I., MÉF

Március

Denker

Március 1. vasárnap – Napsugár Református Óvoda 10. születésnapja
Szervező: Református egyház
Március 6. péntek - Nőnapi ünnepség
Szervező: Nyugdíjas Egyesület
Helyszín: Nyugdijas Otthon
Március 6. péntek - Nőnapi ünnepség
Szervező: Bambi Napsugár óvoda
Március 7. szombat - Nőnapi bál
Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja
Helyszín: Juhász bálterem
Március 8. vasárnap - Nőnapi bál
Szervező: Nagycsaládosok
Március 8. vasárnap - Nőnapi bál
Szervező: Dianna Vadászlak
Március 8. vasárnap – Nőnapi kézimunka kiállitás
Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja
Helyszín: szinház kiállitó terme
Március 13-18. - Tavaszi Zsongás kiállítás
Szervező: Ady Endre MK
Helyszín: szinház kiállitó terme
Március 15. vasárnap - 1848/49-es forradalom megemlékezése
Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva

Aprilis

Denker

Április 6. vasárnap - Húsvéti batyubál
Szervező: Református Egyházközség

Április 11. szombat – Költészet napi irodalmi est
Szervező: MÉF

Április 20. vasárnap - Húsvéti batyubál
Szervező: Református Egyházközség

Április 24. péntek - Suli hangja
Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I.

Április 25. szombat – Föld Napja munkaakció
Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva

Május

Denker

Május 10. vasárnap – Anyák Napja
Református Egyházközség

Május 18. – 23. - Hagyományos májusi alkotótábor
Szervező: Ady Endre MK 9+1 Nemzetközi Művésztelepe

Május 11.-15. – Bambi Hét
Szervező: Bambi Napsugár óvoda

Május 17. vasárnap – Konfirmáció
Református Egyházközség

Május 23. szombat - Diákszínjátszók évzáró műsora a színházban
Szervező: Id. Kovács Gyula Á.I. és a MÉF

Május 29. péntek - Májusi koncert
Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I.

Május 30.-31. péntek, szombat - Falunap
Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva

Junius

Denker

Június 5. péntek - Nyolcadikosok ballagása
Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I.

Június 7. vasárnap - Tanévzáró
Református Egyházközség

Június 3. szerda - Évzáró
Szervező: Bambi Napsugár óvoda

Június 13. szombat – Borász Egyesületek találkozója
Szervező: Rizling Egyesület

Június 14. vasárnap –Hagyományos tánciskola
Szervező: Ady Endre MK

Június 26-28. szombat – Vajdasági Kézimunka Kedvelők Szövetségének kiállitása
Szervező: Ady Endre MK és VKKSZ
Helyszin: Id. Kovács Gyula Általános Iskola

Julius

Denker

Július 6. - 11. - Mesterműhely
Szervező: Ady Endre MK 9+1 Nemzetközi Művésztelepe

Július 6. - 20. - Nyári Táborok (www.taborok.net)
Szervező: Ady Endre MK és SZASZ

Július 25. szombat – Hagyományos tánciskola vizsgabálja
Szervező: Ady Endre MK

Július 27 – augusztus 2. – XI. Fehér Ló Fia gyülekezeti tábor
Szervező: Református Egyházközség

Agusztus

Denker

Augusztus 1. szombat – Rizling bál
Szervező: Rizling Egyesület

Augusztus 3. - 9. – Csodaszarvas konfirmandus tábor Balatonfenyvesen
Szervező: Református Egyházközség

Augusztus 15. – szombat - Ép testben épp, hogy élek - sporttalálkozó
Szervező: Életfa Nagycsaládosok Egyesülete

Augusztus 17.-22. - Olaf Art kamp (Ifjúsági Művésztelep)
Szervező: Ady Endre MK 9+1 Nemzetközi Művésztelepe

Augusztus 29. – szombat – Nosztalgia Arany hordó pacal vacsora
Szervező: Nyugdíjas Egyesület
Helyszín: Nyugdijas Otthon

Augusztus 30. – vasárnap - Édes vasárnap-nyárbúcsúztató gyerekeknek
Szervező: Életfa Nagycsaládosok Egyesülete

Szeptenber

Denker

Szeptember 1. kedd- Tanévnyitó
Szervező: Bambi Napsugár óvoda és Id. Kovács Gyula Á. I.

Szeptember 4. - 5. péntek, szombat - Szüreti Napok
Szervező: Helyi Közösség

Szeptember 20. vasárnap - Tanévnyitó
Szervező: Református Egyházközség

Szeptember 26. szombat - Nyugdíjas Egyesület napja
Szervező: Nyugdíjas Egyesület
Helyszín: Nyugdijas Otthon

Szeptember 27. vasárnap - Fiatal galambok bemutatója
Szervező: Galambász Egyesület

Oktober

Denker

Október 1. csütörtök- Napsugaras ősz
Szervező: Nyugdijas Egyesület
Helyszín: Nyugdijas Otthon

Október 4. vasárnap - Megemlékezés az aradi vértanúkra
Szervező: MÉF

Október 18. szombat - Szakmai Nap (www.szakmainap.katalizator.edu.rs)
Szervező: SZASZ

Október 24. szombat – Nagycsaládodok bálja
Szervező: Hk Bácskossuthfalva

Október 31. csütörtök – Reformáció Ünnepe-200 éves a református templomunk
Református Egyházközség

Október 31. - november 1. szombat, vasárnap - Galamb és kisállat kiállítás
Szervező: Sirály Galambász Egyesület

November

Denker

November 20. péntek - Napsugaras Ősz
Szervező: Bambi Napsugár óvoda

November 21. szombat - Erzsébet és Katalin bál
Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunka csoportja

November 27. péntek - Újbor és pálinka kóstoló
Szervező: Rizling Egyesület
Helyszin: Művelődési ház

November 27. péntek – Elsősök avatása
Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I.

December

Denker

December 6. vasárnap - Ádventi kiállítás és vásár
Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunka csoportja

December 5. szombat - Mikulás házhoz megy
Szervező: Életfa - Nagycsaládosok Egyesülete

December 12.-13.péntek, szombat - Papp Dániel emlékest
Szervező: MÉF

December 20. vasárnap - Karácsonyi műsor
Szervező: HK Bácskossuthfalva és Ady Endre MK
Helyszin: szinházterem

December 31. csütörtök - Újévvárás
Szervező: Nyugdíjas Egyesület
Helyszín: Nyugdijas Otthon

Január-2016

Denker

2016. január ?. -Ady - bál
Szervező: Ady Endre MK

2016. január ?. -Véradás


Topolya községi Esemenynaptar-2015
Esemenynaptar-2015
Letöltése

vissza

ESEMÈNYNAPTÀR - 2015 !


FEJLESZTÈS VÈGE ITT LESZ: